KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9591857

nr 959 1857

Lasse Stevenfeldt

(1930-2014), Sverige

Blandteknik, Lasse Stevenfeldt (1930-2014), komposition, ej signerad, 28x70 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

200 kr

måndag 4 maj 2015
kl 19:21:37

Lasse Stevenfeldt

Läs mer om Lasse Stevenfeldt